slider2 slider1
vyroba reklamyVeľkoplošná tlač, Reklamné predmety,

3D písmena a svetelné reklamy

Ponuka

Tu je teda naša ponuka...

Velkoplošná digitálna tlač

Tlačíme billboardy , bigboardy , megaboardy na billboardový papier, samolepiaciu fóliu s krycým alebo transparentným lepidlom, CityLight papier alebo na plachtovinu, vlajkovinu, či sieťovinu.

Grafické štúdio

V prípade potreby vám zabezpečíme kompletný fullservis od profesionálneho grafického návrhu až po finálnu montáž.

protein, gainer

Rezanie a frézovanie

Vytvárame aj atypické tvary reklám z rôznych materiálov ako plast, hliník alebo polystyrén. Vaša originalita sa tak stane viditelnejšia.

Garancia kvality

Pracujeme spoľahlivo a presne, čo dokazujú stovky spokojných klientov. Používame výlučne profesionálnu techniku a náš profesionálny tím pracuje v plnom nasadení.

Ak si neviete vybrat, neváhajte nás kontaktovat

O nás

Reklamná a produkčná spoločnosť H&H Slovakia s.r.o. začala svoju činnosť rýchlym rozvojom so snahou zabezpečit čo najširší záber poskytovania služieb zákazníkom. Spoločnosť vznikla v máji roku 2003, dnes už sídli vo vlastných priestoroch v Bardejove a spolu s profesionálnym tímom dokáže zákazníkovi poskytnút široký rozsah služieb, počnúc vytvorením základnej vizualizácie a grafiky, cez vývoj prvotného prototypu, až po vlastnú produkciu a montáž. Samozrejmosťou sú aj promptné dodacie termíny. Vaša spoločnosť si teda môze vybrať z našej bohatej ponuky, ktorá obsahuje celý prierez sortimentu od štandardu až po luxus, široký výber od bežných výrobkov až po výrobu na mieru podľa požiadaviek klienta. Samozrejmou súčastou je aj doplnkový servis pre klientov, ktorý zahŕna výber vhodných reklamných predmetov pre danú cielovú skupinu, ako aj zabezpečenie ich potlače akoukoľvek formou.

projekt
client

Kvalita produkcie je na prvom mieste!

Kontaktujte nás

H&H Slovakia s.r.o.

Priemyselná 3748, Bardejov, 085 01

pevná linka: +421/54/474 62 20
grafika: +421 918 620 597
produkcia: +421 917 447 543

hahslovakia@hahslovakia.sk objednavky@hahslovakia.sk grafik@hahslovakia.sk